Vítejte ve svatebním centru Elegance

photo2

Půjčovna svatebních a společenských šatů

V našem svatebním centru Elegance o vás, milé budoucí nevěsty, budeme pečovat tak, abyste se cítily co nejlépe a výběr svatebních šatů byl pro vás komfortním a nezapomenutelným zážitkem.

Náš salon naleznete v Lanškrouně ( u kruhového objezdu, směr Ústí nad Orlicí), který je svojí nabídkou svatebních a společenských šatů největším centrem v regionu. Moderní a příjemný vzhled našeho svatebního salonu o rozloze 120m2 mile překvapí každého našeho zákazníka.

Více jak 20-ti letá zkušenost

Svatební a společenské šaty půjčujeme již více než patnáct let. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků, nastávajících nevěst a ženichů, vynikající renomé. Svatební šaty si u nás půjčilo již několik tisíc zákazníků.

photo2 photo2
photo2

Svatební služby pro vás

Je zde dostatek prostoru na prohlídku svatebních šatů, pánských obleků, šatů pro družičky, obleků pro mládence a samozřejmě i společenských šatů, které máme vystavené po celém interiéru salonu. Ke svatebním, společenským šatům i oblekum nabízíme celou řadu svatebních doplňků, bižuterie, ozdob do vlasů, rukaviček, závojů, bolerek, deštníků, podvazků, vývazků, pánských košil, kravat, cylindrů a samozřejmě i obsáhlou nabídku ozdob na auta.

Svatební šaty

Nabízíme široký výběr svatebních šatů zahraničních i domácích značek, jako například: LA SPOSA, SAN PATRICK, EDEN BRIDALS, AGNES, ESSENCE, MADORA, MISS KELLY, MISS PARIS a mnohé další.

Společenské šaty

Společenské šaty na plesy, večírky, párty, svatbu i maturitní ples, promoci, či jinou společenskou příležitost, které nabízíme, jsou mnoha střihů a barev a průběžně je doplňujeme o nové modely.

Šaty pro družičky

Svatební šaty pro družičky máme od velikosti 0,5 do 14 let věku. Šaty jsou k zapůjčení v barvě bílé nebo šampaň a snažíme se je doladit k modelu, který má nevěsta.

Pánské obleky

Pánské obleky, fraky si mohou pánové vybrat z mnoha různých střihů, barev a kombinovat oblek se svatebními šaty nevěsty a vše tak barevně sladit.

Chlapecké obleky

Svatební obleky pro mládence máme od velikosti 68-176 v barvě černé.

Doplňky a ostatní

Můžete si u nás zapůjčit , různé svatební ozdoby do vlasů, různé druhy kytiček, vlásenek, vlasců k zaplétání, perličky, hřebínky, štrasové čelenky, korunky, závoje, půjčujeme také svatební klobouky, pelerínky, kožíšky, svatební deštníky a slunečníky a mnoho dalšího, na co si jen vzpomenete.

photo2

20 let
zkušeností

photo2

Více než 200 modelů šatů

photo2

Zkoušení šatů zdarma

photo2

Dárek ke každé smlouvě

photo2

Profesionální přístup

photo2

Úprava šatů a výběr doplňků v ceně

Spolupráce

photo2